Mangata Holding SA · GPW:MGT
Mangata Holding SA — Zetkama — H1 2015 Earnings Presentation
33 slides from Mangata Holding SA's earnings presentation, Aug 27, 2015
Slide 1: Wyniki finansowe za I półrocze 2015
Wyniki finansowe za I półrocze 2015 Warszawa, 27 sierpnia 2015 1
Slide 2: Agenda
Agenda Wprowadzenie Istotne zdarzenia Wyniki Sprzedażowe Wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2015 Perspektywa kolejnych kwartałów – projekty strategiczne Warszawa, 27 sierpnia 2015
Slide 3: Wprowadzenie
Wprowadzenie tys. zł 1H2015 Przychody ze sprzedaży 166 856 tys. zł 1H2015 Zysk brutto na sprzedaży 39 523 Przychody ze sprzedaży marżowość brutto % 166 856 23,7% EBITDA 23 130 EBIT 23 151 rentowność EBITDA % 13,9% Zysk netto Zysk netto 13 469 13 469 rentowność netto % 8,1% Po 6 miesiącach bieżąceg
Slide 4: Kluczowe zdarzenia
Kluczowe zdarzenia Realizacja projektów strategicznych: Projekt Kuźnia Polska – publikacja planu połączenia ZETKAMA S.A. i IDEKA K5 Sp. z.o.o, zwołanie NWZA; Projekt Masterform – powołanie spółki celowej Masterform Grupa Zetkama, zamknięcie transakcji i pozyskanie finansowania akwizycyjnego (1
Slide 5: Sprzedaż w I półroczu 2015
Sprzedaż w I półroczu 2015 Warszawa, 27 sierpnia 2015
Slide 6: Armatura
Armatura Sprzedaż w tys. zł 1H 2015 1H 2014 Sprzedaż armatury w I półroczu 2015 roku wyniosła 54,7 mln zł i 60 000 była niższa o 3,6% (2,0 mln zł). 50 000 40 000 54 698 56 739 Efekt spadku zamówień na rynek 30 000 rosyjski częściowo kompensowany 20 000 wyższą sprzedażą w kraju i UE. 10 000 0 Arm
Slide 7: Odlewy
Odlewy Sprzedaż w tys. zł 1H 2015 1H 2014 Sprzedaż odlewów w I półroczu 2015 8 000 roku wyniosła 6,6 mln zł i była niższa 7 000 o 5,0% (0,4 mln zł). 6 000 Efekt spadku zamówień na rynek 5 000 6 589 6 938 rosyjski częściowo kompensowany 4 000 wyższą sprzedażą w kraju i UE. 3 000 2 000 1 000 0 Odl
Slide 8: Elementy złączne
Elementy złączne Sprzedaż elementów złącznych Sprzedaż w tys. zł w I półroczu 2015 roku wyniosła 1H 2015 1H 2014 60,7 mln zł i była wyższa o 7,0% (4,0 mln zł). 70 000 60 000 Dobra perspektywa rynkowa – 50 000 wzrost zamówień z branży 60 702 56 714 kolejowej i budowlanej – ok 50% 40 000 Y/Y. 30 0
Slide 9: Podzespoły dla motoryzacji
Podzespoły dla motoryzacji Sprzedaż w tys. zł 1H 2015 1H 2014 Sprzedaż podzespołów dla motoryzacji w I półroczu 2015 roku wyniosła 26,0 30 000 mln zł i była wyższa o 6,3 mln zł. 25 000 Bardzo dobre wyniki sprzedażowe w 20 000 25 961 kraju. 15 000 19 697 Zakończenie inwestycji i sprzedaż do 10
Slide 10: Komponenty dla przemysłu maszynowego
Komponenty dla przemysłu maszynowego Sprzedaż w tys. zł 1H 2015 1H 2014 Sprzedaż komponentów dla 20 000 przemysłu maszynowego w I półroczu 18 000 2015 roku wyniosła 14,6 mln zł i była 16 000 niższa o 19,0% (3,4 mln zł). 14 000 18 006 12 000 10 000 14 585 8 000 6 000 4 000 2 000 0 Komponenty do prz
Slide 11: Automatyka przemysłowa
Automatyka przemysłowa Jest to nowy segment sprzedaży utworzony w 2015 roku na bazie 1H 2015 1H 2014 Sprzedaż w tys. zł obrotów nowo nabytej spółki Techmadex. 5 000 4 500 Sprzedaż komponentów dla automatyki 4 000 3 500 przemysłowej w I półroczu 2015 roku 4 321 3 000 wyniosła 4,3 mln zł. 2 500 2
Slide 12: Sprzedaż w roku 2015 wg segmentów operacyjnych
Sprzedaż w roku 2015 wg segmentów operacyjnych tys. PLN Sprzedaż wg segmentów operacyjnych 1H 2015 1H 2014 % zmiana Armatura 54 698 56 739 -4% Odlewy 6 589 6 938 -5% Elementy złączne 60 702 56 714 7% Podzespoły dla motoryzacji 25 961 19 697 32% Komponenty do przemysłu 14.585 18.006 -19% maszynowego
Slide 13: Przychody wg kierunków sprzedaży
Przychody wg kierunków sprzedaży w tys. PLN Sprzedaż wg kierunków sprzedaży 1H 2015 1H 2014 Dynamika Polska 55 981 47 602 18% Unia Europejska 90 658 85 995 5% Pozostałe kraje 20 217 24 497 -17% Sprzedaż ogółem 166 856 158 094 6% SPRZEDAŻ WG KIERUNKÓW 1H 2015 SPRZEDAŻ WG KIERUNKÓW 1H 2014 12% 16% 30%
Slide 14: Wyniki finansowe I półrocza 2015
Wyniki finansowe I półrocza 2015 Warszawa, 27 sierpnia 2015
Slide 15: Wyniki finansowe za 6 miesięcy 2015 vs. 1H 2014
Wyniki finansowe za 6 miesięcy 2015 vs. 1H 2014 2015 1H 2014 1H dane w tys. PLN • Przychody ze sprzedaży - pozytywna dynamika - 5,5% Przychody ze sprzedaży 166 856 158 094 Zysk brutto ze sprzedaży 39 523 40 057 • Masa marży brutto na zbliżonym poziomie do roku 1 H2014; % 23,7% 25,3% • EBITDA wartość
Slide 16: Wyniki segmentów
Wyniki segmentów – po IV kwartałach 2014 Komponenty Elementy Podzespoły dla Automatyka Dane segmentu Armatura Odlewy do przemysłu Ogółem złączne motoryzacji przemysłowa maszynowego Przychody* 54.698 6.589 60.702 25.961 14.585 4.321 166.856 Koszty 39.061 5.139 46.897 21.047 11.214 3.975 127.333 Wynik
Slide 17: Wydatki inwestycyjne, pozycja gotówkowa
Wydatki inwestycyjne, pozycja gotówkowa • Inwestycje: Łącznie wydatki inwestycyjne za 1 H2015 wyniosły 16,4 mln zł. Kluczowe wydatki były skierowane na: • rozbudowa mocy produkcyjnych w MCS; • modernizacja majątku produkcyjnego w Zetkama, Śrubena, • projekty IT ERP i projekty R&D (finansowanie unijn
Slide 18: Realizacja prognozy 2015 – Grupa ZETKAMA
Realizacja prognozy 2015 – Grupa ZETKAMA Przychody, EBITDA i zysk netto 350000 337 100 300000 Realizacja 1H 2015 250000 Prognoza 2015 200000 166 856 150000 100000 48 600 50000 23 151 31 400 13 469 0 Przychody EBITDA Zysk netto % stopień Realizacja Prognoza Wyszczególnienie realizacji 1H 2015 2015 Pr
Slide 19: Realizacja prognozy 2015 – ZETKAMA S.A.
Realizacja prognozy 2015 – ZETKAMA S.A. Przychody, EBITDA i zysk netto 126.800 140000 Realizacja 1H 2015 126800 120000 Prognoza 1 100000 Prognoza 2 80000 64.989 60000 40000 16900 27.748 32700 16.900 20000 8.867 9.800 0 Przychody EBITDA Zysk netto % stopień Realizacja Prognoza 1 Prognoza 2 Wyszczegól
Slide 20: Perspektywa kolejnych kwartałów – realizacja projektów strategicznych
Perspektywa kolejnych kwartałów – realizacja projektów strategicznych Warszawa, 27 sierpnia 2015
Slide 21: Projekt akwizycyjny
Projekt akwizycyjny • Precyzyjna obróbka z wykorzystaniem technologii CNC (automaty tokarskie i frezarki); • Produkty / komponenty - zastosowanie w zaawansowanych technologicznie i jakościowo maszynach i urządzeniach (m.in. motoryzacja, automatyka, lotnictwo, przemysł obronny). Warszawa, 27 sierpnia
Slide 22: Masterform – przewagi konkurencyjne
Masterform – przewagi konkurencyjne Dobra lokalizacja zakładu (woj. dolnośląskie) w pobliżu kluczowych odbiorców Spółki - wykorzystanie trendu przenoszenia produkcji czołowych koncernów do Europy Środkowo Wschodniej Szeroka gama zawansowanych technologicznie produktów dla zdywersyfikowanej grupy
Slide 23: Masterform - podstawowe dane i parametry transakcji
Masterform - podstawowe dane i parametry transakcji Podstawowe dane i parametry transakcji Parametry Wartość / komentarz Przychody MF (2015P) 35 mln PLN EBITDA Spółki (2015P) 8,1 mln zł Program Inwestycyjny 12-15 mln PLN do 2018 roku Aktywa trwałe (2015P) 31 mln PLN Zatrudnienie 154 pracowników (84%
Slide 24: Masterform - podstawowe dane i parametry transakcji – c.d.
Masterform - podstawowe dane i parametry transakcji –c.d. Cena nabycia 75% 31 mln zł mln PLN Nabywający Masterform Grupa Zetkama (SPV – 100% Zetkama) Dopłata Warunkowa Dopłata - premia dla BR Capital (zarząd) w zależności od wyników EBITDA; Finansowanie Środki własne (16 mln zł) i kredyt akwizycyjny
Slide 25: Schemat transakcji Masterform - przejęcie 75% udziałów
Schemat transakcji Masterform - przejęcie 75% udziałów Warszawa, 27 sierpnia 2015
Slide 26: Projekt Połączenia – Projekt Kuźnia Polska
Projekt Połączenia – Projekt Kuźnia Polska KUŹNIA POLSKA – silna i rozpoznawalna marka Rok założenia: 1772 Siedziba: Skoczów Zatrudnienie: 631 osób Przychody ze sprzedaży: 180,6 mln PLN (2014) Produkty Czołowy producent odkuwek matrycowych i wyrobów obrobionych mechanicznie Potencjał Odt
Slide 27: Projekt Połączenia – kluczowe dane Kuźni Polskiej
Projekt Połączenia – kluczowe dane Kuźni Polskiej Parametry Wartość / komentarz Przychody Kuźni Polskiej (2015P) 178 mln PLN EBITDA Spółki (2015P) 28 mln zł (16%) Program Inwestycyjny 50-70 mln PLN do 2020 roku (zwiększenie efektywności kosztowej, modernizacja i odtworzenie mocy produkcyjnych) Aktyw
Slide 28: Plan Połączenia – kluczowe informacje
Plan Połączenia – kluczowe informacje Sposób Połączenia KSH art. 492 § 1 pkt 1. Przeniesienie całego majątku IDEA 5K spółka z o. o. - spółka „Przejmowana” na ZETKAMA S.A. - spółka „Przejmująca”. Kapitał zakładowy ZETKAMA zostanie podniesiony o kwotę 354 540,80 w drodze emisji 1 772 704 akcji ser
Slide 29: Projekt Połączenia – kluczowe dane Kuźni Polskiej
Projekt Połączenia – kluczowe dane Kuźni Polskiej Parametry Wartość / komentarz Kluczowe Sprzedaż - CAGR 5,8% – wzrost do poziomu ok. 230 mln zł założenia do (2020r) wyceny DCF Rentowność EBITDA utrzymanie min poziomu 15% Capex – rozwojowy i odtworzeniowy na poziomie 50-70 mln zł Poprawa wyd
Slide 30: Projekt Połączenia – efekty synergii (dane 2015P)
Projekt Połączenia – efekty synergii (dane 2015P) Sprzedaż przed połączeniem Sprzedaż po połączeniu Pozostałe Pozostałe segmenty Odlewy i segmenty Podzespoły Odlewy i 7% Armatura motoryzacyjn11% 24% Armatura e 40% Podzespoły 15% motoryzacyjne Elementy 47% łączne Elementy 22% łączne 34% Odlewy i Arma
Slide 31: Efekty realizowanej strategii w segmencie podzespołów do motoryzacji
Efekty realizowanej strategii w segmencie podzespołów do motoryzacji Budowa i rozwój segmentu podzespołów motoryzacyjnych w drodze połączenia spółek i nową akwizycję. Segment Podzespołów będzie składał się z 4 podmiotów : MCS (istniejący podmiot) Masterform (akwizycja) Kuznia Polska (Idea 5K
Slide 32: Podsumowanie – oczekiwane efekty realizacji projektów strategicznych
Podsumowanie – oczekiwanie efekty realizacji projektów strategicznych Znaczący wzrost potencjału Grupy poprzez konsolidację sprzedaży, majątku i zysków; Pozytywny wpływ na EPS od roku 2016 z dużym potencjałem wzrostu w kolejnych latach (oczekiwany ok. 12 zł – 2020r); Efekty synergii prowadzące
Slide 33: Niniejsze opracowanie zostało sporządzone wyłącznie w celach informacyjnych
Niniejsze opracowanie zostało sporządzone wyłącznie w celach informacyjnych. Nie stanowi reklamy ani oferowania papierów wartościowych w publicznym obrocie. W opracowaniu zostały wykorzystane źródła informacji, które ZETKAMA S.A. uznaje za wiarygodne i dokładne, jednak nie ma gwarancji, że są one wy